Nazywam się Katarzyna Korzeniowska. Jestem młodym, pełnym energii i zapału do pracy przewodnikiem po Gdańsku, Gdyni i Sopocie (nr legitymacji 238/07). Posiadam licencję na oprowadzanie wycieczek w języku polskim, angielskim, niemieckim i hiszpańskim.

Trójmiasto to Metropolia, w której łączy się tradycja z nowoczesnością - historia z przyszłością. Moim marzeniem, jako rodowitej Gdańszczanki, jest przybliżanie niepowtarzalnego klimatu trzech wspaniale uzupełniających się nadmorskich miast - Gdańska, Gdyni i Sopotu. Oprowadzając grupy chcę podkreślić w historii tych miejsc to, co jest istotą ich ponadczasowego trwania. Pokażę miejsca owiane tajemnicą, opowiem o ciekawych zdarzeniach i ludziach. Zapoznam również gości z przyszłością
i szansami rozwoju naszego regionu.

Trójmiasto mnie fascynuje. Pragnę poprzez swoją pracę zauroczyć nim innych ludzi.
Chętnie zajmę się oprowadzaniem grup na trasach wyznaczonych przez Państwa, jak również w razie potrzeby służę własnymi pomysłami i inwencją.

 

Andrzej Korzeniowski

To mój tata. Przewodnik z duszą i ciepłem, który oczarował swoim miastem rodzinnym nie tylko mnie, ale również wielu swoich słuchaczy i gości ;)

To od niego zaczęła się nasza rodzinna pasja - pokazywania tego co najpiękniejsze w Naszym Mieście, zaglądania w różne zakamarki, czytania "30 dni" i śledzenia wszystkich ciekawych zdarzeń mających miejsce w naszej okolicy.

Tata posiada licencję przewodnicką na oprowadzanie wycieczek w językach: polskim oraz rosyjskim.